Pomoc w sprzedaży online – promocja Subiekt + vendero!

Zakup Subiekta w pakiecie z aplikacją vendero – to aż 150 zł rabatu. Będziesz mógł rozpocząć sprzedaż online, a to dziś główny, a niekiedy jedyny sposób robienia zakupów. I dotyczy wielu sektorów, nawet tych, które do tej pory ograniczały swoją obecność w sieci.

Z badania Mobile Institute dla Izby Gospodarki Elektronicznej wynika, że 38 proc. ankietowanych zakupy na czas kwarantanny zrobiło w sieci. W czasie epidemii znaczenie e-commerce wzrosło i w wielu branżach przestało być tylko dodatkiem do głównego biznesu: część firm przeniosło swoją sprzedaż do internetu, część wspiera w ten sposób sprzedaż tradycyjną, a jeszcze inni po raz pierwszy rozpoczęli taką działalność. Połączenie handlu w dwóch kanałach – tradycyjnym i online – to czasem sposób na przetrwanie w trudnych czasach, a niekiedy nawet wzrost przychodów.

Sprawdzonym duetem w takiej strategii jest Subiekt + vendero, czyli popularny system sprzedaży i aplikacja do prowadzenia e-sklepu. Teraz można skorzystać z promocji i zyskać 150 zł.