Zarezerwuj.pl to aplikacja do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami. System posiada intuicyjny terminarz, dzięki któremu będą Państwo mogli sprawnie obsługiwać rezerwacje internetowe, telefoniczne czy złożone bezpośrednio na miejscu.

Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami – zarezerwuj.pl automatyzuje te i wiele innych procesów. Znacząco skraca czas niezbędny do dokonania rezerwacji, pozwalając oszczędzić czas i zwiększyć przychody.

Dla kogo zarezerwuj.pl

Z aplikacji z powodzeniem korzystają już m.in. gabinety lekarskie, przychodnie oraz placówki świadczące inne usługi medyczne, branża transportowa, serwisy IT, restauracje czy salony fryzjerskie. Bogata funkcjonalność zarezerwuj.pl doskonale sprawdzi się jednak w każdej branży oferującej rezerwację usług i zasobów – consultingu, szkoleniach, nauczaniu indywidualnym, hotelach, pensjonatach, warsztatach samochodowych, wypożyczalniach i wielu innych.

System może być także wykorzystywany w przestrzeni wewnątrz firmowej, np. do rezerwacji sal konferencyjnych czy firmowych samochodów.

Co zyskujesz?

Przejrzysty terminarz

Elastyczny i łatwy w obsłudze kalendarz pozwala błyskawicznie dodawać rezerwacje złożone na miejscu lub telefonicznie. Możliwa praca w widoku miesięcznym, tygodniowym lub dziennym.

Powiadomienia SMS

Specjalny mechanizm wysyłania SMS-ów pozwala automatycznie przesyłać potwierdzenia rezerwacji i przypomnienia o nadchodzących wizytach. Na start pakiet bezpłatnych SMS-ów!

Formularz rezerwacji na stronie

Aplikacja pozwala stworzyć i umieścić na stronie www widget umożliwiający dokonywanie błyskawicznych rezerwacji online, które natychmiast pojawią się w systemie – bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

Raporty i dokumenty

zarezerwuj.pl umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji biznesowych – jedno kliknięcie wystarczy do wywołania raportów o przychodowości i popularności usług oraz najważniejszych danych o klientach. Aplikacja pomaga także tworzyć cenniki i grafiki pracy.

Płatności online

Twój klient chce, żeby rezerwacje jego usług były możliwe po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego – dzięki wbudowanym w system płatnościom online!

Skontaktuj się z nami już dziś, a zadanie wdrożymy u Ciebie to rozwiązanie.