Licencja specjalna Subiekta 123 dla biur rachunkowych

Licencja specjalna Subiekta 123 dla InsERT GT – licencja dla biur rachunkowych

Biuro rachunkowe może udostępnić Subiekta 123 w wersji podstawowej bezpłatnie swoim klientom, których obsługuje z wykorzystaniem programów InsERT GT. W tym celu powinno nabyć licencję specjalną
Subiekt 123 dla InsERT GT.

Licencja umożliwia udostępnienie Subiekta 123 stu klientom, jednak nie większej grupie niż łączna liczba podmiotów zarejestrowanych w używanych przez biuro programach Rachmistrz GT i Rewizor GT. W przypadku zainteresowania zakupem licencji dla liczby podmiotów większej niż 100, prosimy o kontakt z naszym konsultantem: tel. 32 786 00 00 lub e-mail: biuro@mmelektronik.com.pl .

Licencja specjalna Subiekta 123 dla InsERT nexo – licencja dla biur rachunkowych

Subiekt 123 został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty wystawione przez Twoich klientów, trafią od razu do programów księgowych Insertu, z których korzystasz. To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy księgowych.

Biuro rachunkowe może udostępnić Subiekta 123 w wersji podstawowej bezpłatnie wszystkim klientom, których obsługuje z wykorzystaniem programów InsERT nexo. W tym celu powinno nabyć licencję specjalną Subiekt 123 dla InsERT nexo.

Klient biura rachunkowego otrzymuje dostęp do pakietu podstawowego Subiekta 123. Jeśli chce korzystać z modułów dodatkowych, musi mieć licencję indywidualną. Może to zrobić poprzez serwis Moje konto lub za pośrednictwem naszej firmy.